opowiadania erotyczne
opowiadania erotyczne
Home * Wykup abonament * Skontaktuj się *
opowiadania erotyczne, fantazje erotyczne erotyczne opowiadania, fantazje erotyczne
osób online: 1
1908 opowiadań w serwisie
OPOWIADANIA EROTYCZNE - najwyżej oceniane / najnowsze / najrzadziej oceniane | Dodaj opowiadanie
.
opowiadania erotyczne, fantazje erotyczne

4000 zniżek do restauracji, pizzerii i barów

Bezpłatna aplikacja mobilna grupująca zniżki, promocje, kupony rabatowe, oferty lunchowe i happy hours dostępne w lokalach gastronomicznych, restauracjach, pubach i kawiarniach na terenie całej Polski.

http://bistroclub.pl
 .pasja.
Znasz mnie tak któtko, tak dobrze jednocześnie. Szacunek płynie z Twoich oczu. Silisz się na inteligentne rozmowy. Starasz się oczarować wiedzą. Roztaczasz swoją charyzmę wokół.Nie chcesz zdradzić swoich zamiarów. Zbliżasz się do mnie po to żeby znowu się na jakiś czas oddalić. Utkwileś w moich myślach. Włóczysz się w nich za mną codziennie.Doskonale wiedziałeś, że ze mną wszystko jest inaczej...
Z każdym kolejnym oddechem pragnę Ciebie bardziej. Dzwonisz. Wieczór, który każde z nas spędza w samotności.. Wypowiadasz rozkoszne słowa poraz pierwszy tak bezwstydne, szczere i namiętne. Nazywasz rzeczy po imieniu i mówisz czego pragniesz. Sprawiasz że mój głos traci pewność ze ciało zaczyna drżeć. Przyjedź - chcę tego co Ty..
Otwieram drzwi pełna lęku, podniecona jednocześnie do granic możliwości. Kogo widzę? Ciebie, bez zbędnych, tanich roamntyzmów. Silnego zdecydowanego mężczyznę, który zawsze roztaczał aurę niedostępności...
Przyciągasz mnie do siebie i całujesz delikatnie i niepewnie. Po chwili nasz pocałunek zaczyna wyrażać ogromne pragnienie. Zrzucamy z siebie wszystko. Ciuchy walają się bezładnie po podłodze. Nie orientuję się w tym wszystkim - szalony wyścig z czasem. Klękam przed Tobą - pierwszy raz ukazując swoją kruchość i uległość.. patrze Ci w oczy a moje dłonie niecierpliwie przesuwaja się po Twoim ciele. Widzę jak na mnie patrzysz z dumą podnieceniem w oczach. Oblizuję usta jestem spragniona Twojego smaku. Biorę Cie w usta obserwując wszystkie reakcje. Liżę bezwstydnie, ssam... Po chwili ślysze ciche jęki. Przymykasz oczy gubiąc się w nowej rzeczywistości.Prężysz się przede mna gotowy aby dać mi rozkosz. Podnosisz mnie z kolan. Całujesz łapczywie - smakujesz siebie na moich wargach.. Twoje dłonie pieszczą moje pośladki, usta piersi. W Twoich oczach wielka rządza. Zdecydowanym ruchem sadzasz mnie na brzegu łóżka... Teraz Ty klękasz przede mną z uwielbieniem w oczach rozkładasz moje nogi na boki... Całujesz stopy.. Liżesz łydki, uda... Całujesz mnie dokladnie.. Dłońmi stale pieszcząc moje krągłe piersi. Czuję jak mnie zwilżasz. Trzepoczes swoim językiem między udami. trzesz. ssiesz. Delikatnie i zdecydowanie. Patrzę na Ciebie półprzytomnym wzrokiem. Niecierpliwie podciągam Cie do siebie. Czuje Twoj zapach i ciepło oddechu na sobie. Nie potrzeba nam słów idealna jedność w spazmatycznych ruchach. Pokazujesz swoją siłę swoją wyższość. Trzymasz mnie mocn, ściskasz moje piersi Twoja siła jest równa mojemu oddaniu.. Nagle nasze źrenice rozszrzają się a na twarzach pojawia się przyjemność. Opadamy bezsilnie jak gdyby oczadzeni emocjami. Jesteś blisko. Pieścimy swoje ciała z wdzięcznością Znaleźliśmy się..
Dodał: karolina, 2007.02.08
czytano: 5498 razy

Oceń to opowiadanie:
Redakcja erotyczne-opowiadania.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

*nick:
e-mail:
*wynik:
wpisz wynik działania cztery dodać siedem
to zabezpieczenie przed robotami spamujacymi
*treść:
 
KOMENTARZE:
[c] Copyright 2005 Erotyczne-Opowiadania.pl // Wszelkie prawa zastrzeżone . Strona przeznaczona jest dla osób +18 Top