opowiadania erotyczne
opowiadania erotyczne
Home * Wykup abonament * Skontaktuj się *
opowiadania erotyczne, fantazje erotyczne erotyczne opowiadania, fantazje erotyczne
osób online: 1
1908 opowiadań w serwisie
OPOWIADANIA EROTYCZNE - najwyżej oceniane / najnowsze / najrzadziej oceniane | Dodaj opowiadanie
.
opowiadania erotyczne, fantazje erotyczne

4000 zniżek do restauracji, pizzerii i barów

Bezpłatna aplikacja mobilna grupująca zniżki, promocje, kupony rabatowe, oferty lunchowe i happy hours dostępne w lokalach gastronomicznych, restauracjach, pubach i kawiarniach na terenie całej Polski.

http://bistroclub.pl
 Fantazja na balkonie
Opisana sytuacja jest fantazją i na tym polega jej urok – jest bezpieczna.
A więc.. Jestem na niezwykłym przyjęciu, piękne suknie, eleganccy mężczyźni w garniturach. Coś świętujemy. Sala pełna jest zajętych rozmową ludzi. Nikogo tam nie znam – reprezentuje jakąś firmę. Staram się nawiązać rozmowę to z tym to z tamtym ale od pewnego czasu czuję na sobie wzrok mężczyzny. Ukradkiem zerkam (wysoki, muskularny, jednym słowem marzenie, w ręku szklaneczka wódki) i nie mogę się już skupić na rozmowie – czuje jak rozbiera mnie wzrokiem. Patrzy tak przenikliwie, mierzy mnie wzrokiem – nie krępuje się patrzeć na moje piersi i tyłek. Co za bezczelność – myślę – ale bardzo mi się to podoba. Nie mogę dalej rozmawiać – bo mylą mi się słowa – a przecież do niego nie podejdę. Wychodzę więc na taras w nadziei że za mną pójdzie, ale właściwie sama nie wiem o co mi chodzi.
Na dworze jest już ciemno i cicho ( wokół posiadłości jest las), z sali dochodzą odgłosy imprezy. Taras jest duży, betonowy – można się tam schować. Hm… wszedł na taras nic nie mówiąc – jego spojrzenie mówiło wszystko (uwielbiam to spojrzenie – wystarczy abym była mokra). Serce zabiło mi szybciej. Za nim wszedł jego kolega, oparł się o framugę drzwi balkonowych i ręką zagrodził wejście.
- Wina? - zapytał.
- Chętnie – chwyciłam kieliszek i nogi się pode mną ugięły. Opłynął mnie zapach mięty i Świerzych męskich perfum. Miałam wysoko upięte włosy i krótką, obcisłą sukienkę z odkrytymi ramionami. Nieznajomy stanął za mną i chwycił mnie za talię – drgnęłam. Jego usta dotknęły mojej szyi i usłyszałam jak szepcze:
- Przecież wiem że tego chcesz, widziałem jak na mnie patrzysz. Nigdy więcej się nie zobaczymy – to będzie tylko sex. Kolega przy drzwiach popilnuje wejścia – to mój lokal.
Mówiąc to obnażył moje piersi skierowane w stronę kolegi. Poczułam jego pożądliwy wzrok i ciepłe dłonie mojego przypadkowego kochanka.
- Nie wstydź się jesteś piękna – szeptał do mojego ucha - nie powinnaś chować tego tylko dla siebie. Wypnij piersi mocno do przodu, pokaż że ci dobrze, chcę to usłyszeć – właśnie tak.
Zaczął tulić moje piersi a po mnie spłynęła fala przyjemności. Oparł moje dłonie o brzeg tarasu.
- Rozstaw nogi – wykonałam posłusznie polecenie. Poczułam, że sprawia mi ogromną przyjemność jego władczy a zarazem spokojny i stanowczy ton głosu. Zadarł do góry spódnice i opuścił majtki do połowy ud. Dał mi solidnego klapsa. Spojrzałam na kolegę – jak wlepia we mnie swój wzrok i kolejna fala przyjemności ogarnęła mnie całą. Byłam mokra i gotowa.
- Uklęknij do mnie tyłem i rozstaw nogi – teraz mogłam patrzeć w oczy pilnującemu chłopakowi – który nie był mi dłużny. Poczułam jak mój nieznajomy powoli we mnie wchodzi. Popychał moje pośladki a moje piersi powoli zaczęły falować. Przyspieszył i dało się słyszeć znajome „mlaskanie”
- no no… - powiedział – i poczynał sobie już bardzo szybko. Moje piersi falowały jak oszalałe a świadomość że kolega obok na to patrzy – podgrzewała mnie niemiłosiernie. Zdaje się że kolegę też, bo zrobiło nam się wszystko jedno czy ktoś nas zobaczy czy nie. Kolego podszedł do mnie z przodu. Rozpiął spodnie i uklęknął. Dłonie powoli wsunął pod moje piersi – ta że falując ocierały się o niego. Włożył swojego penisa do moich ust – a ja siłą rozpędu i pchnięć mojego nieznajomego obejmowałam go ustami to bardziej to mniej.
- no, dobrze, jęcz! Właśnie tak – doszłam, a zaraz potem oni oboje.
Dodał: Wiki, 2007.04.18
czytano: 6759 razy

Oceń to opowiadanie:
Redakcja erotyczne-opowiadania.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

*nick:
e-mail:
*wynik:
wpisz wynik działania cztery dodać siedem
to zabezpieczenie przed robotami spamujacymi
*treść:
 
KOMENTARZE:
[c] Copyright 2005 Erotyczne-Opowiadania.pl // Wszelkie prawa zastrzeżone . Strona przeznaczona jest dla osób +18 Top