opowiadania erotyczne
opowiadania erotyczne
Home * Wykup abonament * Skontaktuj się *
opowiadania erotyczne, fantazje erotyczne erotyczne opowiadania, fantazje erotyczne
osób online: 1
1908 opowiadań w serwisie
OPOWIADANIA EROTYCZNE - najwyżej oceniane / najnowsze / najrzadziej oceniane | Dodaj opowiadanie
.
opowiadania erotyczne, fantazje erotyczne

4000 zniżek do restauracji, pizzerii i barów

Bezpłatna aplikacja mobilna grupująca zniżki, promocje, kupony rabatowe, oferty lunchowe i happy hours dostępne w lokalach gastronomicznych, restauracjach, pubach i kawiarniach na terenie całej Polski.

http://bistroclub.pl
 Ja Dla Ciebie
Spotkaliśmy się w Centrum.
Ubrałam się tak jak zawsze lubisz. Sukieneczka z grubego wełnianego materiału, w biało-czarną kratkę luźna, ale w talii wiązana od tyłu. Krótka. Do tego Czarne grube rajstopki i czarne kozaczki. Bordowy płaszczyk pikowany. Włosy rozpuszczone. Makijaż jest, ale b. lekki.
Jedziemy na zakupy gdzieś daleko. Wsiadamy do samochodu. Ty oczywiście prowadzisz. Chcemy być na zakupach jak najszybciej, bo chcesz mi kupić jakieś milutkie rzeczy. Jestem podekscytowana co ciekawego tym razem od Ciebie dostanę.
Niestety…korki. Śnieg pada, więc samochody jadą dużo wolniej. A my chcielibyśmy być tam już. Chciałbyś patrzeć jak się dla Ciebie stroję. Jak się przebieram. Chciałbyś mnie podglądać w przebieralni. A tu jak na złość korki... Zaczynasz się denerwować, no nie ma żadnej alternatywnej drogi. Śnieg pada coraz mocniej. Jesteś już nieźle wkurzony. Tak dobrze zapowiadający się wieczór się psuje. Wpadam na szatański pomysł… Kładę rączkę na Twoim udzie i mówię „Nie denerwuj się. Popatrz na ten śnieg, na to że jesteśmy tu razem. Sami.. tu też może być Tobie fajnie” Przesuwam rączkę wyżej ku Twojemu rozporkowi. Łapię mocno wszystko to co jest pod nim. „Teraz ja chce tobie zrobić dobrze kotku. Tylko Tobie. Tylko Ty… Połóż troszeczkę swój fotel i rozluźnij się.” Rozpinam Ci rozporek. Wkładam tam rączkę i masuję Cię przez majtki. Potem odpinam guziczek od spodni. Rozchylam je. Rozpinam pasek. Już mam pełen dostęp do Twojej Cudownie Pieknej Męskości (TCPM). Robię to wszystko lewą rączką, więc z zewnątrz nie widać, że majstruję coś tam sobie. Wyjmuję go z majteczek. Już jest bardzo duży. Ty siedzisz sobie i tylko od czasu do czasu ruszasz do przodu w korku. Jest Ci chyba dobrze… W pewnym momencie odpinam pasy, i kładę się na bok AK, że moje oczy są jakieś 5 cm od niego. Główkę kładę na Twoim udzie oczywiście. Teraz mogę na TCPM patrzeć i podziwiać. Fascynuje mnie to jak z takiego małego kaczorka powstaje w parę chwil coś tak olbrzymiego. Urzekającego. Pieknego. Uwielbiam patrzeć jak schodzi z niego skórka. Jak pojawia się główeczka. Wiem… jest bardzo delikatna. Uważam na to. Ty lekko się prężysz. Jest Ci dobrze. Pytam się: „Czy Twoja dziewczynka robi Ci wystarczajaco dobrze?” Nic nie odpowiadasz. Kładziesz tylko swoją prawą rękę na moim boku. No tak.. stoimy w korku i nie trzeba zmieniać biegów. Twoja ręka dociera do mojej sukieneczki. Podwijasz ją. I tu miłe zaskoczenie. Mam na sobie pończoszki. Dotykasz swoja ręką moją po części odsłoniętą pupę. Majteczki mam jedwabne miłe w dotyku, ale już trochę wilgotne. Wkładasz paluszki pod nie. „Nie” mówię „ Teraz ja nie jestem ważna. Tylko Ty. Twoja przyjemność” Ty odpowiadasz „Ale to mi sprawia jeszcze większą przyjemność. Móc Ciebie dotykać i myśleć, że wkładając w Ciebie paluszki jest w tobie on” Już nic nie mówię tylko zajmuję się TCPM. Poruszam rączka góra dół, góra dół, góra dół….. Czasem się zatrzymam. Widzę że jesteś już bliski. Mówię „Kotku chciałabym abyś był we mnie teraz. Tak bardzo bym chciała. Poczuć w Sobie Ciebie, Twoje Ciepło. Twoje nasienie… O widze że już kończysz koteczku…. Teraz będziesz we mnie…” I połykam TCPM. Do końca jest duży, tryskasz we mnie. Czuję ciepło W sobie. Co prawda tylko w usteczkach, ale i tak jest cudownie. Ty w tym momencie wbijasz paluszki dwa we mnie. Trochę boli. Zapomniałeś że jestem dość wąziutka. Ale nic nie mówię. Bo to Ty jesteś najważniejszy!!!
Całuje go po połknięciu całego Twojego nektaru. „Pa mój rumaku” mówię i chowam go do majteczek. Zapinam wszystko i wstaję na swoje miejsce. Mam trochę potargane włosy bo lewą ręką dociskałeś moją buzię to TCPM gdy we mnie eksplodowałeś. Poprawiam się. Po czym przechylam się do Ciebie i bardzo długo i namiętnie Ciebie całuję. Widze, że chyba ktoś kto siedzi w samochodzie obok wie co się stało, ale mnie to nie obchodzi. Cieszę się, że mogłam Ci sprawić rozkosz. A co o mnie myślą inni… ich problem. Jeśli zobaczyli moją cipkę jak się w nią paluszkiem zagłębiałeś… to nic. Ja też miałam swój orgazm. Inny, ale równie cudowny.
Dodał: szarotka, 2007.06.18
czytano: 18345 razy

Oceń to opowiadanie:
Redakcja erotyczne-opowiadania.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

*nick:
e-mail:
*wynik:
wpisz wynik działania cztery dodać siedem
to zabezpieczenie przed robotami spamujacymi
*treść:
 
KOMENTARZE:
[c] Copyright 2005 Erotyczne-Opowiadania.pl // Wszelkie prawa zastrzeżone . Strona przeznaczona jest dla osób +18 Top