opowiadania erotyczne
opowiadania erotyczne
Home * Wykup abonament * Skontaktuj się *
opowiadania erotyczne, fantazje erotyczne erotyczne opowiadania, fantazje erotyczne
osób online: 1
1908 opowiadań w serwisie
OPOWIADANIA EROTYCZNE - najwyżej oceniane / najnowsze / najrzadziej oceniane | Dodaj opowiadanie
.
opowiadania erotyczne, fantazje erotyczne

4000 zniżek do restauracji, pizzerii i barów

Bezpłatna aplikacja mobilna grupująca zniżki, promocje, kupony rabatowe, oferty lunchowe i happy hours dostępne w lokalach gastronomicznych, restauracjach, pubach i kawiarniach na terenie całej Polski.

http://bistroclub.pl
 kolonijna dyskoteka
14 lipca wyjechałam na kolonię. Nad morzę, do miejscowości-Dąbki. Pogoda dopisywała. Było słonecznie, ciepło. 15 lipca przyjechała do naszego ośrodka kolonia z innego miasta. Jej uczestnicy to głównie chłopcy w wieku 12-14. Szybko się z kilkoma zapoznałam ponieważ jak na swoje 13 lat jestem bardzo odważna. tak więc czesto się znimi spotykałam, chodziłam na dyskoteki, gadałam. któregoś dnia wybraliśmy się na dyskotekę (była tylko dla ucestników kolonni). fart tak chciał że puszczali same szybkie kawałki lub same wolne. osobiście bardzo lubię tańczyć więc przy szybkich tańcach zawsze wcychodziłam w środek kółka chłopaków i zakręcałam biodrami. A gdy leciały wolne kawałki zawsze była kolejka chłopaków którzy chcieli zemną zatańyczyć. Najbardziej Olek. Też chciałam z nim tańczyć. Gdy leciał długi wolny szepnął mi na ucho że mu się podobam. odwzajemniłam to i dałam mu lekkiego całusa. on zaczął przesówać ręce w dół. powiedziałam że nie tu, bo wychowawcy patrzą. powiedział żebyśmy wyszli do mojego pokoju. akurat moja współlokatorka była w izolatce bo zachorowała, więc pokój był cały pusty. Gadaliśmy z olkiem o różnych rzeczach. zwierzaliśmy się sobie. on zaczął gadać jakieś kawały zbereźne. cały czas patrzył na mój skąpy top i wystający staniczek. Widziałam że od czasu kładzie ręke na swojego kolegę żeby go uspokoić. Powiedziałam:
-Zostaw, niech staje.
On na to:
-Jak ..jak to? Widziałaś? Sorry ale nie mogłem się opanowac
A ja:
-Nieszkodzi i puściłam mu oczko. wtedy on przysunął się do mnie, ale ja wstałam. on również . przysunąl się do mnie tak że poczułam jego pałę. pocałował mnie. oparalam o niego moje piersi, które jak na mój wiek nie są wcale małe! powiedzial:
-oo...nie wiedziałem że one są ĄŻ tak duże!
a ja na to:
-jeszcze dużo o mie nie wiesz. ale to się dzisiejszej nocy może przecież zmienic :)
Pusciłam mu oczko. On zaczał głaskać moje piersi. zsunął ręce niżej, tak jak wtedy gdy tańczyliśmy. pod spódniczką miałam tylko strinki więc wsadził mi paluszek bez problemu. moja picza była mokra. Powiedzialam:
-nigdy tego nie robiłam..
-ja też nie..ale z tobą chetnie się nauczę
Wtedy zdarł ze mnie wszystkie ubrania, zamknął na klucz drzwi, zapalił tylko lamkpę i obsypał mnie pocałunkami. Wtedy ja go rozbierałam, a gdy doszłam do szortów poczułam jakiego ma wielkiego penisa. Olaf pomógł mi zdjąć mój stanik i stringi. powiedziałam:
-nie drocz się już zemną, zrób co trzeba
on na to jednak nie zareagował i doprowadzal mnie na razie do orgazmu samym języczkiem i paluszkami. najpierw wsadzał palce do mojej muszelki, potem zlizał soki orgazmu. Cicho posapywałam mu do ucha. wtedy to ja przejęłam inicjatywę. wzięlam jego kutasa do ręki, obiągnęłam i wprowadziłam do swojej piczki. Olaf miał stywnego jak cholera. posówał mnie z początku wolno, aby się z tym oswoić. poczuł moje skórcze i sie uśmiechnął
-który to już raz dochodzisz?
-2-odpowiedziałm
-gwarantuje ci ze nie 2 a bedzie ich co najmniej 5.
-trzymam cię.....za penisa :D
-dowcipnisia z ciebie :P
-o taak...mmmmmmmmmmm.ooohhh
wyjął wtedy swojego przyjaciela połążył między moimi cycuszkami i wytrysnął. zrobiłam mu loda, obciagnełam i pojeździłam na jeźća. gdy on powiedział że musi już iść zatrzymałam go:
-poczekaj..mam coś dla ciebie :) to specjalny pokaz tylko dla ciebie
wtedy wyjęłam wibrator. oblizałam go sexownie i wsadziłam w cipkę, potem drugi...popieściłam nim moją cipkę od zewnątrz i również sobie wsadziłam, a trzecim jeździłam po piersiach, tak się wiłam przez 10 minut,z przerwą na 2 oragzmy. Olaf był zachwycony. Powiedział że następnym razem zaczniemy trochę wcześniej i że chyba też sobie kupi takie zabaweczki :)
Tak też straciłam moje dziewictwo. Potem Olaf już przez 2 tygodnie regularnie bzykał mnie, pod prysznicem, w łóżku, nawet na plaży.
Dodał: jędrna, 2007.08.18
czytano: 19101 razy

Oceń to opowiadanie:
Redakcja erotyczne-opowiadania.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

*nick:
e-mail:
*wynik:
wpisz wynik działania cztery dodać siedem
to zabezpieczenie przed robotami spamujacymi
*treść:
 
KOMENTARZE:
[c] Copyright 2005 Erotyczne-Opowiadania.pl // Wszelkie prawa zastrzeżone . Strona przeznaczona jest dla osób +18 Top