opowiadania erotyczne
opowiadania erotyczne
Home * Wykup abonament * Skontaktuj się *
opowiadania erotyczne, fantazje erotyczne erotyczne opowiadania, fantazje erotyczne
osób online: 1
1908 opowiadań w serwisie
OPOWIADANIA EROTYCZNE - najwyżej oceniane / najnowsze / najrzadziej oceniane | Dodaj opowiadanie
.
opowiadania erotyczne, fantazje erotyczne

4000 zniżek do restauracji, pizzerii i barów

Bezpłatna aplikacja mobilna grupująca zniżki, promocje, kupony rabatowe, oferty lunchowe i happy hours dostępne w lokalach gastronomicznych, restauracjach, pubach i kawiarniach na terenie całej Polski.

http://bistroclub.pl
 Teresa
Przebywanie w rozgrzanym słońcem drewnianym domku, było nie do wytrzymania. Prawie całe upalne dnie spędzali albo nad pobliskim jeziorem, albo w ocienionej altance, stojącej w rogu dużego ogrodu.

Teresa drzemała w leżaku, ubrana tylko w strój kąpielowy. Czterdziestoletnia brunetka o zgrabnej sylwetce. Wysportowana, ale o dosyć dużych piersiach i nieco, grubych udach. Oficjalnie była opiekunką chłopca, który teraz wylegiwał się w wiszącym obok leżaka, hamaku. Piotrek właśnie skończył szkołę podstawową. W rzeczywistości był siostrzeńcem Teresy. Po tragicznej śmierci siostry i szwagra, Teresa przejęła opiekę nad dwuletnim wtedy Piotrkiem. Właśnie skończyła studia i rozpoczęła swa pierwszą pracę, gdy wydarzyła się tamta tragedia. Piotrek nie pamiętał swych rodziców, ale do Teresy zwracał się "mamo". Po jego rodzicach pozostało małe mieszkanko, które oboje zajęli. Właściwie kawalerka z jednym pokoikiem i małą kuchnią. Dzięki własnej przedsiębiorczości Teresa zdobyła dobrze płatną i samodzielną pracę. Nawet nie musiała starać się o opiekunki dla chłopca, gdyż sama mogła zapewnić mu stały nadzór. Po paru latach przenieśli się do większego mieszkania, a gdy Teresa została właścicielka małej firmy, kupiła mały domek na wsi. To właśnie tu spędzali tegoroczne wakacje. Teresa z nikim nie związała się na stałe. Tych paru mężczyzn, którzy przewinęli się przez jej życie, widać okazało się nieodpowiednimi kandydatami do jej ręki. Była, więc wolna i to jej najbardziej odpowiadało.

Kobieta przebudziła się z drzemki. Powodem był wieczorny chłód. Przeciągnęła się leniwie i popatrzyła na chłopca. Uśmiechnęła się do niego i zerwała z leżaka. Mówiąc coś o kolacji poszła do domku. Piotrek jeszcze przez chwilę leżał. Wśród drzew zaczęły się pojawiać wieczorne cienie. Ucichł gwar niosący się znad jeziora. Gdy zauważył błysk światła w kuchni, podniósł się i skierował ku domowi. Wszedł do kuchni, gdzie Teresa szykowała kanapki. Poprosiła chłopca by zajął się herbatą. Nalał wodę do filiżanek i zabrał tacę i jedzeniem, zanosząc ją do pokoju, który pełnił rolę nie tylko salonu, ale i jadalni, i sypialni Teresy. Stał tu również telewizor. Resztę domku dopełniał jeszcze jeden, znacznie mniejszy pokoik, który zajmował Piotrek. W domku była jeszcze kuchenka i schowek, który w większości został zaadaptowany na maleńką łazienkę.

Teresa włączyła telewizor i patrząc w ekran jadali posiłek. Trzymając jedna kromkę w ustach a drugą w dłoni, Teresa podniosła się, mówiąc, iż przygotuje sobie kąpiel. Wróciła jeszcze na chwilę i zabierając czysty ręcznik, ponownie wyszła. Piotrek skończył kolacje i zaniósł brudne naczynia do kuchni. Zaczął je zmywać, a gdy skończył wrócił prze telewizor. Zza ściany dobiegał go plusk wody. Po chwili usłyszał jak Teresa go woła. Zapukał i wszedł do łazienki. Leżała zanurzona po szyję w gęstej pianie. Poprosiła, aby umył jej plecy. Najzwyklejszym w świecie ruchem sięgnął po gąbkę i zaczął ją namydlać. Kobieta uniosła się i nadstawiła plecy. Chłopiec przysiadł na skraju wanny i zaczął je myć. Taka czynność nie była dla nich czymś nienaturalnym. Praktycznie od samego początku wspólnego życia, często kapali się razem i sypiali. To, że Teresa lubiła sypiać nago, nie było dla niego czymś niezwykłym. Przyzwyczaił się do widoku jej nagości, a ona wcale go przed chłopcem nie kryła. Nieraz zdarzało się, że gdy był dużo mniejszy widział jak Teresa naga, szuka czegoś do ubrania. Lubił wtedy do niej podchodzić i prosił, aby pozwalała mu dotknąć tej czy innej części jej ciała. Śmiejąc się głośno nadstawiała mu pupę lub piersi, a on dziecinnie je głaskał. Nigdy jednak nie chciała pozwolić mu na dotknięcie jej owłosionego łona.

Takie sytuacje zdarzały się nader często i trwały do momentu, kiedy u chłopca zaczęły się pojawiać pierwsze oznaki dojrzewania. Gdy skończył 6 klasę, jego głos zmieniał się w piskliwy dyszkant i pojawiło się delikatne owłosienie. Właśnie podczas wspólnej kąpieli, gdy leżał pomiędzy jej nogami, oparły plecami o jej piersi, poczuł, że coś dziwnego robi się z jego "ptaszkiem". Teresa delikatnie pieściła jego brzuch. Zaintrygowany tym, co dzieje się w jego kroczu, wsunął dłoń pod wodę i dotknął swej sterczącej płci. Zapytał wprost matki, co to znaczy. Teresa też zsunęła niżej rękę i objęła jego penisa. Głaskała go delikatnie i opowiadała, o tym wszystkim, co w tej chwili dzieje się w jego młodym organizmie. Zarówno pieszczoty, jak i jej słowa dziwnie przyjemnie go uspokajały. Słuchał o podnieceniu, którego właśnie doznawał i jego przyczynach. Wzmagała się ociężałość w lędźwiach, ale było to cudowne. Minęła, gdy przestała go pieścić i umilkła. Jeszcze prze chwilę leżeli mocno się do siebie tuląc. Coraz zimniejsza woda, zmusiła ich do szybkiego wyjścia z wanny. Wytarli się wzajemnie i poszli spać.

O ile do tej pory tylko ciasnota ich pierwszego mieszkania, mogła wytłumaczyć ich intymne zachowanie, to teraz powinno być inaczej. Mimo tego, iż obecnie każde z nich miało swój własny pokój, to nadal sypiali razem. Wydarzenie w wannie spowodowało, że Teresa już nie sypiała całkiem naga, ale zakładała króciutką haleczkę, jakby w ten symboliczny sposób, chciała zasłonić swe ciało. Tamtego wieczoru, gdy leżeli w łóżku, przytuliła go mocno do siebie i powiedziała "mój mały mężczyzna".

Atmosfera i to, że matka w sposób tak naturalny i zrozumiały, wytłumaczyła mu zasady dojrzewania oraz to, że "naocznie" poznał różnicę pomiędzy kobietą a mężczyzną, spowodowało, iż nie uczestniczył w konspiracyjnych rozmowach swych kolegów na temat seksu. Śmieszyły go ich mądrości. Kiedyś usłyszał od swego kolegi, że jego matka to... fajna dupa!. W pierwszej chwili poczuł się obrażony, ale gdy opowiedział o tym matce, ta najpierw się uśmiała, a dopiero potem wytłumaczyła, co takie słowa znaczą. Jestem przekonana, iż twój kolega, pragnie, aby móc mnie oglądać tak samo jak ty masz ku temu okazję - powiedziała. Poczuł się o nią zazdrosny.

Na parę dni przed zakończeniem roku szkolnego i w ogóle szkoły podstawowej, zdarzyło się coś, co Piotrek zapamiętał w sposób szczególny. Matka właśnie wyszła z kąpieli i okręcona ręcznikiem, zniknęła w swym pokoju. Chłopiec całkiem przypadkowo przechodził korytarzem, gdy odruchowo spojrzał w niedomknięte drzwi. Właśnie zrzuciła ręcznik i naga sięgnęła po halkę. Patrząc na nią poczuł w kroczu, znajome już uczucie. Jego "fiutek" błyskawicznie się naprężył. Matka też go zobaczyła, a w dodatku spojrzała na jego spodenki. Przez chwilę stali nieruchoma i nagle Teresa zaśmiała się i szybko wskoczyła pod kołdrę. Piotrek stał niezdecydowany, a podniecenie ogarniało całe jego ciało. Obrócił się na pięcie i wbiegł do siebie. Rzucił się na łóżko. Cały rozdygotany dotknął swego "namiociku". Wysupłał zeń penisa i zaczął się onanizować. Tylko w ten sposób potrafił uspokoić swe hormony. Jeszcze dosyć długo sapał i dygotał, aż wreszcie zasnął. Rankiem, mama tylko spojrzała na niego badawczo a całując przed wyjściem do szkoły, wydawało mu się, że jej pocałunek był trochę inny niż ten codzienny. Poczuł smak jej języka, którym delikatnie liznęła jego zęby.

Tego samego wieczoru, długo nie mógł zasnąć. Było bardzo duszno i w pewnej chwili zmuszony był wstać i napić się czegoś zimnego. Gdy przechodził obok sypialni mamy, dojrzał smużkę światła. "Pewnie jeszcze czyta - pomyślał. Wracając, postanowił jednak do niej zajrzeć. Cichutko poskrobał po drzwiach. Za nimi panował cisza. Sięgnął za klamkę i lekko je uchylił. Zobaczył, że mama smacznie śpi, trzymając w ręku książkę. Już miał sięgnąć do wyłącznika i zgasić światło, gdy nagle spojrzał na nią raz jeszcze. Leżała na plecach, przykryta tylko do połowy ud. Chociaż widział to już tyle razy, teraz nie potrafił oderwać oczu od widoku jej obnażonego podbrzusza. Lekko odchylona noga, kusiła go wewnętrzną stroną uda. Podszedł do łóżka i spojrzał na widoczne spod koszulki, piersi ze sterczącymi sutkami. Cichutko chrapała prze rozchylone usta. Bał się, że światło zbudzi mamę, więc zgasił je i znów podszedł do łóżka. Teraz oświetlona blaskiem księżyca, fascynowała go swą nagością jeszcze bardziej. Gdy na nią patrzył, jego dłoń niemal automatycznie znalazła się na stojącym już prąciu. Zapragnął się położyć obok niej i tylko patrzeć. Dyskretnie usiadł na skraju łóżka i ostatkiem woli walczył z pokusą by pogładzić jej sztywny sutek. Już miał to zrobić, gdy Teresa nagle drgnęła i odwróciła się plecami do Piotrka. Teraz patrzył na jej pośladki. Tak mu przecież znane, ale w tym momencie jakby całkiem inne. Stan przyjemnego napięcia, które w nim wyzwalał ich widok, spowodował, że chłopiec tracił samokontrolę. Wolno przekręcił się i położył tuż za plecami Teresy. Delikatnie docinał się swym podbrzuszem do jej pupy. Zaczął się ocierać o nią penisem. Teresa cały czas spała, jedynie chłopcu zdawało się, że jej oddech zrobił się bardziej przyśpieszony. Znieruchomiał, gdyż pupa mamy, jakby się do niego docisnęła. Skoro jednak się nie obudziła, wierzył, iż to tylko przez sen. Jego ocieranie zaczęło być coraz szybsze i wreszcie wystrzelił. Silny i gorący wytrysk poleciał wprost na jej pośladki i nim zrozumiał, co się dzieje, poczuł, że mama docisnęła się jeszcze mocniej i też poruszała biodrami. Nie usłyszał jednak ani jednego słowa lub, chociaż innego ruchu z jej strony. Odsunął się delikatnie i nakrył ją kołdrą. Pocałował w gołe ramię i został w jej łóżku. Dobrze wiedział, że mama wcale się nie zdziwi, gdy rano zauważy, że Piotrek śpi z nią. Nieraz już tak było, że kładli się osobno, a w nocy któreś z nich przychodziło do drugiego. Był tak szczęśliwy z tego uczucia, które przeżył, że nijak nie znalazł w sobie ani odrobiny wstydu, ani niesmaku. Po prostu intuicyjnie wyczuwał, że staje się naprawdę mężczyzną.

Obudziwszy się rano, Teresa rzeczywiście nie była zaskoczona. Ucałowała go na dzień dobry i wyskoczyła z łóżka. Piotrek fachowym okiem spojrzał na jej półnagość pod koszulką i też się podniósł. Cieszył się, że mama niczego nie odkryła i zachowuje się tak jak zawsze. Zjedli śniadanie i nie usłyszał ani jednego słowa, na temat tego, co zaszło w nocy. Uwierzył, że mama o niczym nie wie. Wreszcie nadeszły wakacje. Piotrek odebrał świadectwo i potem długo jeszcze włóczył się z kolegami po mieście. Nie śpieszył się do domu, wiedząc, że mama planowała dzisiaj pozałatwiać wszystkie sprawy związane z jej urlopem i według jej zapewnień wróci do domu wieczorem. Za dwa-trzy dni mieli wyjechać do domku na wsi. Było już późne popołudnie, gdy wszedł do mieszkania. Panowała w nim cisza, więc pewny, że mamy niema poszedł do kuchni i sięgną po coś do jedzenia. Wtedy usłyszał jak otwierają się drzwi w sypialni i wychodzi z nich mama. Była dziwnie zadyszana i w pośpiech zapinała guziki koszuli. Tylko to miała na sobie. Piotrek popatrzył na jej zarumienioną twarz, a gdy uśmiechnęła się do chłopca wielce zawstydzona, dostrzegł także, że nie zapięła dolnego guzika i wtedy odkrył, że nie ma na sobie majtek. Chłopcu wydawało się, że jest jakoś nadzwyczaj speszona, ale nie zastanawiał się nad tego powodami. Jedynie, o co spytał, to o to, czy załatwiła wszystko w firmie. Powiedziała mu jednak, że jeszcze dzisiaj wieczorem musi wyjść na jakieś ważne spotkanie i dopiero wtedy będzie całkiem gotowa na wyjazd. Przygotowała mu kolację i pojechała na spotkanie.

Piotrek już miał iść spać, gdy matka wróciła. Pierwsze, co zauważył, to jej zachwiany krok i głośny śmiech. Widząc chłopca zaczęła go przepraszać, iż troszeczkę wypiła. Poszedł do kuchni i przygotował jej kawę. Mama zmęczona siedziała na kanapie. Gdy podał jej kubek z kawą, zaczęła wesoło paplać i opowiadać mu, co działo się wieczorem. Usiadła w trochę niedbałej pozie i dzieliła się z nim wszelakimi ploteczkami lub zdarzeniami, które miały miejsce na tym spotkaniu. Jej suknia z głębokim rozcięciem z tyłu rozchyliła się całkowicie i Piotrek słuchając Teresy, zerkał na jej uda. W pewnej chwili matka przyznała, że nawet były tańce i jakby chcąc pokazać, jak dobrze się bawiła, podniosła się z kanapy i zaczęła wirować w rytm niesłyszalnej muzyki. Kręciła się i podskakiwała. Jej ruchy wzbudzały obopólny śmiech. Suknia podnosiła się wysoko, odsłaniając czasem bieliznę, która Teresa miała na sobie. Piotrek wcale się nie krył z tym gdzie zerka. Zmęczona tańcem, usiadła. Piotrek już wcześniej dostrzegł dziurę w jej pończosze i teraz powiedziała o tym matce. Ta podniosła nogę i popatrzyła na feler. Wstała i sięgnęła pod suknię, odpinając pończochę z paska. Zaczęła ją zsuwać, gdy nagle zatoczyła się i upadłą wprost na kolana syna. Znów śmiali się z jej nieudolność. Teresa założyła ramiona na jego szyi i przytuliła do policzka. Siedzieli tak w milczeniu. Piotrek zaczął odczuwać jej ciężar. Powiercił się, ale i pupa mamy, tez zaczęła się przesuwać. Chcąc zmienić pozycję położył dłoń na jej udzie i wtedy nagle poczuł, iż zaczyna się wzwód. Pośladki mamy cały czas się przesuwały, aż w pewnym momencie, jakoś tak objęły jego penisa, że poczuł się jak w gniazdku. Jego palce na udzie odżyły i zaczął je głaskać. Mimo swej twardości, a przecież zauważalnej przez mamę, wcale nie czuł się nieswojo. Skoro ona nie zwracała mu uwagi, więc myślał, że jest to coś normalnego. Pieścił ja coraz mocniej, a ona spokojnie oparła głowę o jego ramię i lekko kręciła pupą. Ogarniała go gorączka podniecenia. Znad jej ramienia spoglądał na jej odkryte nogi i na dłoń, która je pieściła. Odważnie wcisnął ją pomiędzy uda i gładząc zbliżał się do krocza. Czuł, ze jest już cały mokry a jego sztywność coraz bardziej pulsująca. Dotknął bokiem dłoni jej łona. Wtedy mama nagle drgnęła i jakby przebudzona spojrzała na chłopca. Sięgnęła w dół i delikatnie wyjęła rękę spomiędzy ud. Uścisnęła go mocno i wyszła z pokoju. Piotrek uspokoił rozdygotane zmysły i rozebrał Teresie łóżko. Położył się w swoim i patrzył w otwarte drzwi. Teresa przeszła koło nich, nawet nie patrząc na chłopca.

Wyjechali na wakacje. Na miejscu podjechali jeszcze po klucze od ich domku. Przez cały rok były one u starszego małżeństwa, które doglądało ich posiadłości. Zaczęli od otwarcia wszystkich okien i rozpakowali się. Po paru dniach leniuchowania, pogoda znacznie się pogorszyła. Na niebie zawisły ciemne, deszczowe chmury. Siedzieli w domu nudząc się potężnie. Teresa pojechała do miasta na zakupy. Piotrek siedział na drewnianym tarasie i czytał książkę. Gdy wróciła zaczęła się ulewa. Podbiegł do matki i pomógł jej przenieść zakupy z samochodu do domu. Ona poszła się przebrać w suche ubranie, a Piotrek przygotował dla niej herbatę. Po chwili Teresa wróciła we flanelowej koszuli i z głową, okręconą ręcznikiem. Usiadła przed telewizorem. Deszcz przestał padać i zrobiło się bardzo duszno. Piotrek wyszedł przed dom i chwile spacerował po mokrej trawie. Gdy wrócił, oparł się jeszcze o balustradę tarasu i patrzył w światła miasteczka, znajdującego się po drugiej stronie jeziora. Zanim wszedł z powrotem, zerknął jeszcze w okno i zobaczył Teresę wpatrzoną w ekran. Blask telewizyjnej poświaty oświetlał jej twarz. Siedziała z podkurczonymi i gołymi nogami. Znów powróciło wspomnienie tamtej nocy. Już miał wejść, gdy nagle Teresa drgnęła. Energicznie odstawiła trzymaną w dłoni filiżankę i rozpinając koszulę, zaczęła się drapać po piersi. Tak jakby coś ja ukąsiło. Wysupłała je i badawczo obmacując szukała śladu ukąszenia. Piotrek patrzył na nie i znowu poczuł nawrót podniecenia. Cofnął się i ze sztywnym członkiem ukrył się w łazience. Zaczął się onanizować. Już prawie dochodził, gdy drzwi otwarły się i stanęła w nich Teresa. Zaskoczona nie mniej od chłopca, spojrzała na jego płeć, a potem cofnęła się skrępowana. Piotrek zawstydzony oklapł zupełnie. Tak samo, jak jeszcze przed momentem nabrzmiały penis. Zamiast zaspokojenia poczuł ogromny wstyd. Zamknął się w swym pokoiku. Gdy zapukała i najnormalniejszym w świecie głosem oznajmiła Piotrkowi, że kolacja gotowa. Gdy wreszcie odważył się wyjść, Teresa podeszła do niego i całując w czoło, powiedziała "przepraszam". Bez słowa zjedli kolację i powiedzieli sobie dobranoc.

Noc po deszczu była nie mniej parna niż wieczór. Piotrek długo nie mógł zasnąć, kręcąc się z boku na bok. Przez ścianę słyszał częste skrzypienie łóżka Teresy. Więc i ona nie może spać - pomyślał. Duchota stawała się nie do zniesienia. Nawet głęboka noc nie pozwalała na zaśnięcie. Leżał odkryty w samych tylko slipkach, a mimo to cały był spocony. Ogarnęło go pragnienie. Wstała i udał się do kuchni. Otworzył lodówkę i prawie duszkiem wypił lodowaty napój. Poczuł ulgę i wracał. Zwracając uwagę, by nie obudzić Teresy jakimś skrzypnięciem deski podłogi, nagle uświadomił sobie, ze, gdy szedł do kuchni, drzwi jej pokoju były zamknięte. Teraz przechodził obok otwartych. Spojrzał na łóżko. Teresa leżała plecami do drzwi. Też była odkryta. W dodatku naga. Piotrkowi wydawało się, że jej plecy drgają. Zatrzymał się i uważnie przyjrzał. Plecy znowu zaczęły drzeć. Nagle tak samo zaczęły się ruszać jej biodra. Piotrek domyślił się, że Teresa trzyma dłonie między udami i dotyka swej kobiecości. Zobaczył jak lekko odgięła lewa nogę, a ruch jej ramienia wskazywała, iż robi coś między nogami. Po chwili znieruchomiała, a ciszę pokoju wypełnił głośny jęk. Ciałem parę razy wstrząsnęło, a potem Teresa odwróciła się i delikatnie pieszczą swoje łono i piersi wpatrywała się w sufit. Chłopiec dyskretnie się wycofał. Ranek obudził ich rzęsistą ulewa, która trwała prawie do wieczora. Snuli się, więc bez celu po pokojach, to czytając, to drzemiąc. Po kolacji rozłożyli się wygodnie na łóżku Teresy i oglądali film. Teresa w którymś momencie zasnęła. Gdy spojrzał na nią, zobaczył, że leży z lekko rozłożonymi nogami. Na sobie miała swą ulubioną koszulę flanelową. Teraz, gdy na nią tak patrzył, nie omieszkając zerkać na gołe nogi, zaczął znów przeżywać swe podniecenie. Powracały wspomnienia, tamtych obrazów i czynów. Rozbudzone hormony, zatrzęsły jego ciałem. Wstał i wyłączył fonie telewizora. Pragnął popatrzeć na Teresę, a nie chciał zapalać światła. Blask telewizora wydawał mu się w zupełności wystarczający. Nie wrócił jednak na swe miejsce, ale obszedł łóżko i stanął nad kobietą. Odważnie zsunął swe szorty. Ujął penisa i patrzył na leżącą. Nagle ogarnęła go myśl, by wreszcie dotknąć jej łona. Uklęknął i delikatnie odsunął koszulę z podbrzusza Teresy. Ujrzał skromniutkie majteczki. Przybliżył się i położył na nich swe usta. Przez chwilę wdychał zapach kobiecości. Teraz już spodziewana konsekwencja podniecenia było to, iż sięgnął w górę i zaczął rozpinać jej dekolt. Nawet nie drgnęła, gdy przytknął wargi do sterczących sutków i zaczął je ssać. Drugą dłoń wsunął do majteczek i wolniutko gładził kobiecy zarost.

Teresa rozchyliła usta i zaczęła głośno oddychać. Chłopiec przyjął to, jako oznaki głębokiego snu, więc stał się bardziej odważny. Jego palce zagarniały coraz większą powierzchnię podbrzusza i wciskała się w srom. Zaskoczony odkrył, że jest tam wilgotna. Ostrożnie rozsunął jej nogi, aby wejść jeszcze dalej. Pieścił ją w kroczu i ściskał z rozkoszą piersi. Obcałowywał uda i gdyby nie to, nagle i to, bez dotykania "fiutka" doznał wytrysku, to, kto wie, czyby nie wszedł w jej kobiecość swymi palcami. Był już tak blisko i tak nieświadomie drażnił jej łechtaczkę, że Teresa sama zaczęła się poruszać. Chociaż udawała mocny sen, przyjmowała każdy dotyk, jak coś jej należnego i rozkosznego. Miała gdzieś konwenanse i konsekwencje. Jedynie pragnęła tego chłopca. Dopiero, gdy zaspokojony odszedł, pozostawiając ją prawie oszalałą z pożądania, zaczęła mieć do siebie pretensje, że nie przestała udawać i nie oddała mu swego ciała, tak jak kobieta.

Nazajutrz wstali bardzo późno. Pogoda również zapowiadała się na słoneczna i upalna. Wreszcie mogli wyjść z domu. Po śniadaniu pojechali do miasta i zrobili niezbędne zakupy. Po powrocie wybrali się na plażę. Teresa rozebrała się i nadal nie wstydząc się swej nagości założyła bikini. Piotrek tak samo zrewanżował jej się widokiem swych "klejnotów" i w obecności Teresy zakładał kąpielówki. Prawie cały dzień spędzili nad jeziorem. Gdy wracali, Piotrek szedł za Teresą i ciekawie zerkał na jej pupę. Miał chęć jej dotknąć, ale powstrzymał się, obiecując sobie w myślach, że zrobi to w nocy, gdy Teresa będzie spała. Jakimś dziwnym odczuciem był pewny, że znów będzie ku temu okazja.

W domu, znów się rozebrali. Teresa patrzyła na nagiego chłopca i nagle cofnęła się do tyłu i położyła na łóżku. Piotrek intuicyjnie pojął, że musi się położyć obok niej. Teresa oparła się na łokciu i przyglądała się nagiemu chłopcu. Palcem delikatnie wodziła po jego twarzy oczach. Gładziła piersi i objęła jego męskość. Nie wypuszczając go z dłoni, odwróciła się na brzuch. Piotrek położył dłoń na jej pośladkach i długo je pieścił. Gdy jednak próbował dotknąć jej sromu, pokiwała przecząco głową. Później, usłyszał jej cichutki głos. Zostawiła go samego. Zjedli kolację i wyjątkowo wcześnie rozebrała łóżko. Ostentacyjnie poszła do pokoju Piotrka i zabrała jego poduszkę, kładąc ją obok swojej. Zniknęła na długo w łazience. Wróciła w samych tylko majteczkach. Piotrek też się wykąpał, a gdy wrócił Teresa leżała już w łóżku. Leżeli bez ruchu. Wzięła jego dłoń i położyła na swym nagim łonie. Wolnymi ruchami zaczęła się nią pięści, jakby chcąc w ten sposób nauczyć chłopca, jak powinien to robić. Uniosła się troszeczkę i całowała jego oczy i usta. Całowała brzuch zbliżając się do penisa. Liznęła go a potem chwyciła ustami. Chłopiec cichutko jęknął, gdy zaczęła go ssać. Przestała w momencie, gdy poznała, że chłopiec może już dochodzić. Jeszcze tego nie chciała. Podniosła się i usiadła na chłopcu okrakiem. Pochwyciła dłonie i położyła je na piersiach. Teraz wolno go w siebie wprowadzała. Wypełnił ją gorącą sztywnością, a gdy doszedł do końca, zaczęła się wolniutko poruszać. Była już tak mocno spragniona seksu, że niespodziewanie szybko doszła. Pokój zawirował jej przed oczyma i przeżyła tak potężny i wyczerpujący orgazm, że jej krzyk rozkoszy zapewne rozniósł się po całym jeziorze. Prawie w tej samej chwili Piotrek zesztywniał i wystrzelił w nią silnym strumieniem. Przyjęła go w siebie, co jeszcze bardziej spotęgowało rozkosz. Szczęśliwa padła w jego ramiona, jak w ramiona kochanka.

Powoli dochodzili do siebie, tuląc swe ciała i rozważając to wszystko, co nastąpiło. Jednak chłopiec tak szybko nie mógł pogodzić się z przerwą. Jeszcze nie pojął wszystkiego co się stało, a jego hormony znów wzięły górę nad rozsądkiem. Łapczywie zaczął myszkować po jej ciele i smakować każdy jego skrawek. Była już cudownie wilgotna i pełna nowego pożądania. Odwróciła się na brzuch i nadstawiła pośladki. Piotrek ostrożnie w nią wchodził, jednocześnie podnosząc jej biodra, mocnym chwytem pod łono. Uniosła się i oddała w tej pozycji, jednak umiejętnie się cofając, gdy wystrzelił. Zostawiła zdyszanego chłopca i poszła do łazienki. Dziwnie radosna wykąpała się i wróciła do chłopca, teraz już pewna, iż oto, naprawdę zostali rodziną.
Dodał: miki, 2005.10.16
czytano: 36946 razy

Oceń to opowiadanie:
Redakcja erotyczne-opowiadania.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

*nick:
e-mail:
*wynik:
wpisz wynik działania cztery dodać siedem
to zabezpieczenie przed robotami spamujacymi
*treść:
 
KOMENTARZE:
[c] Copyright 2005 Erotyczne-Opowiadania.pl // Wszelkie prawa zastrzeżone . Strona przeznaczona jest dla osób +18 Top