opowiadania erotyczne
opowiadania erotyczne
Home * Wykup abonament * Skontaktuj się *
opowiadania erotyczne, fantazje erotyczne erotyczne opowiadania, fantazje erotyczne
osób online: 1
1908 opowiadań w serwisie
OPOWIADANIA EROTYCZNE - najwyżej oceniane / najnowsze / najrzadziej oceniane | Dodaj opowiadanie
.
opowiadania erotyczne, fantazje erotyczne

4000 zniżek do restauracji, pizzerii i barów

Bezpłatna aplikacja mobilna grupująca zniżki, promocje, kupony rabatowe, oferty lunchowe i happy hours dostępne w lokalach gastronomicznych, restauracjach, pubach i kawiarniach na terenie całej Polski.

http://bistroclub.pl
 Ruchanko na stole bilardowym i nie tylko
To był ciepły czerwcowy dzień, umówiłem się po pracy z kolegą Pawłem na bilard, postanowiliśmy się spotkać o 18. Dzień w pracy dłużył się niemiłosiernie, aż w końcu KONIEC. Szliśmy szybko z kolegą aby jeszcze zdążyć zanim będą wszystkie stoły pozajmowane. Z tego pośpiechu zapomniałem zawiadomić żonę że wrócę później z pracy. Nagle koło godziny 20 zadzwonił telefon, moja żona. W jej głosie słychać było zdenerwowanie, a jak się dowiedziała gdzie jestem to powiedziała że przyjdzie do mnie i wygarnie mi na miejscu przy wszystkich ludziach. Nie mogłem się potem skupić na grze, troszkę denerwowałem się że zaraz wpadnie tu moja żonka i narobi mi obciach przy tych wszystkich ludziach. Z każdym wejściem nowego klienta do klubu patrzyłem w stronę drzwi, zupełnie nie mogłem się skupić, ale to co nastąpiło potem zupełnie mnie zaskoczyło i już w ogóle nie myślałem o grze
W drzwiach stanęła moja żona, a co mnie tak zaskoczyło?? A mianowicie jej ubiór. Ubrana była w swoją czerwoną bluzeczkę z ogromnym dekoltem(a miała co pokazać bo nosiła rozmiar D), niżej miała na sobie spódniczkę, tak krotką że widać było przerwę między końcem spódniczki a początkiem czarnych pończoszek. Wszystko wieńczył widok czarnych szpileczek.
Zauważyłem że nawet mój kolega był zaskoczony, a co dopiero mówiąc o mnie. Podeszła do mnie i powiedziała że może była wcześniej zbyt ostra i jej przykro i chce mi to wynagrodzić. Przedstawiłem mojego kolegę, widziałem że ledwo powstrzymuje się od tego żeby nie patrzeć na jej piersi, tylko w oczy. Postanowiliśmy więc razem pograć w bilard, jednak przedtem żona chciała się czegoś napić, zaskoczyła mnie bo powiedziała że dzisiaj to nie ma przeproś i dotrzymuje nam kroku w piciu piwa. Zamówiliśmy więc po piwku, widać było że miała dobry dzień bo wypijała je momentalnie.
Pierwsza grała ze mną. Wzięła energicznie kij i zaczęła go pocierać kredą, muszę przyznać że widok ten spowodował lekkie poruszenie w moich( ale myślę że nie tylko moich ) spodniach . No i rozpoczęła się gra. Gdy pochyliła się nad stołem widać było co chowa pod bluzeczką, widziałem nawet ukradkiem że gdy się pochylała jakiś facet z rogu próbował głębiej zajrzeć co tam się kryję. Nawet mój kolega próbował ukrywać że nic go to nie obchodzi i że interesuję się grą. Z tyłu też był niezły widok gdy przechodziła się na tych swoich zajebistych nogach i pochylała się podwiała jej się spódniczka i widać było kawałeczek tyłeczka. Tak graliśmy sobie z pół godziny i no i niestety dostawałem baty, czas miał i widziałem że żona ma coraz lepszy nastrój po spożyciu tych piw, bawiła się znakomicie. Gdy została jej jedna bila do wbicia zastanawiała się jak uderzyć żeby wygrać, postanowiła sobie że nic jej nie przeszkodzi we wbiciu tej bili, potarła więc kij kredą, głęboko westchnęła, ale także ( czego zupełnie się niespodziewałem) postanowiła poprawić sobie wszystkie części garderoby, aby jej naprawdę nic nie rozproszyło, zaczęła od samego dołu od samych szpileczek leciutko przesuwając dłonie po nóżce najpierw prawej następnie lewej, widziałem zakłopotanie kolegi gdy jego oczom ukazały się piękne prościutkie nóżki w gładkich pończoszkach i na wysokich szpilkach. Podeszła do stołu i uderzyła celnie-wygrała. Następny mecz miałem grać ja z moim kumplem. Żona w tym czasie poszła do toalety, gdy wychodziła zauważyłem że podszedł do ciebie jakiś chłopak. Powiem szczerze że nie mogłem skupić się na grze bo cały czas ich obserwowałem, widziałem że jego wzrok wędruje między jej oczami a piersiami, gdy przyszła już do nas spytałem co chciał, powiedziała że chciał zaprosić ją do stolika bo zwrócił na nią uwagę gdyż nigdy nie widział tak pięknych nóg, powiedział jeszcze jedno co ją troszkę zdenerwowało bo powiedział że chciałby je dzisiaj w nocy mieć na własność i całować je oraz lizać. Żona spławiła go bo to nie w jej stylu gadać z takimi typami. Zauważyłem że jak tamten typ wrócił do stolika jego dziewczyna troszkę się wkurzyła na niego za to co zrobił. Cała ta historia spowodowała to że przegrałem tą partię i żona miała o zwycięstwo zagrać z kumplem. Siadłem sobie na krzesełku a oni rozpoczęli grę. Oczywiście zamiast przypatrywać się co dzieję się na stole jeździłem wzrokiem po ciele ukochanej, szczególnie upodobałem sobie nogi. Oczywiście ona to widziała i prowokowała mnie jak umie, podnosząc jedną nogę i ocierając delikatnie o drugą, wypinając tyłeczek itp. W moich spodniach był wulkan, chciałem złapać ją za rękę i wyjść z baru a następnie udać się gdzieś w bezludne miejsce i ją przelecieć.
Gdy tak sobie bujałem w obłokach żona przywołała mnie do siebie, myślałem że chce pewnie żebym jej zamówił piwo ale.......to co usłyszałem zbiło mnie z nóg. Powiedziała że jest już nie wiele osób w klubie a ci co zostali są już dość mocno wstawieni ,mój kolega też tym bardziej że musiał iść do toalety , to może miałbym ochotę ją wziąć tu i teraz. Nie wiedziałem co robić ,rozejrzałem się po barze i faktycznie zauważyłem że większość ludzi już ledwo żyję więc...... Podszedłem do niej delikatnie od tyłu i podwinąłem jej spódniczkę następnie, ja rozpiąłem rozporek. Nie musiała mi pomagać się pobudzać bo mój członek stal naprężony na baczność. Zsunąłem majteczki i delikatnie wsuwałem się w nią, a ona cichutko jęknęła. Położyła się piersiami na stole rozkładając przy tam nogo szeroko aby rozkosz była jeszcze większa. Posuwałem ją delikatnymi ruchami ona natomiast masowała sobie przez bluzkę sutki. Było nam tak dobrze że niezuważyliśmy jak kumpel wrócił z toalety, siedział naprzeciwko nas trzymając rękę w spodniach, myślałem że żona się wyrwie udając że nic się nie stało ale ona już za mocno byłaś podniecona, kazała nie przestawać każąc przy tym żebym przyśpieszył i zaczął ją pieprzyć na maska. Widziałem że jest podniecona już do granic wytrzymałości ale postanowiła jeszcze bardziej się pobudzić, wyjęła piersi z bluzki i zaczęłaś sobie je macać, gdy koledze ukazały się jej piersi widziałem jak w jego oczach jest tylko jedna myśl jak tu się dobrać do tych piersi i je wylizać. Następnie położyła się na stole na plecach, ja uniosłem jej nogi do góry tak że szpilki maiłem przy głowie ,wsunąłem się w nią głęboko i posuwałem ją tak że piersi falowały jej energicznie we wszystkie strony, wtem kolega nie wytrzymał podszedł z drugiej strony stołu i i zaczął tak pieścić ją po piersiach że aż jęknęła z bólu ale ból szybko przerodził się w rozkosz, na początku nie chciałem tego ale gdy widziałem twarz ukochanej pozwoliłem na ten stan rzeczy. Zauważyłem że kolega coraz bardziej jest podniecony i zamiast dalej ją masować po piersiach zaczął je lizać, ona wyła z rozkoszy, kazała mu ssać piersi a mnie kazała szybciej ją dymać, kazała żebym zerżnął ją jak kurwę.

NAGLE..Poczułem silne odepchnięcie, zobaczyłem że to ten chłopak co gadał z żoną przy toalecie, nie wiedziałem że jest jeszcze w barze rozpiął spodnie a z nich wysunęła się ogromna stercząca pała, żona chciała się wyrwać ale on ją przytrzymał i powiedział że jemu się nie odmawia, wepchnął więc głęboko kutasa w cipę mojej żony, a ta aż jęknęła i tak patrzyłem jak jeden chłopak liże jej piersi, drugi ją posuwa a ona wyje z rozkoszy. Krzyczała moje imię i kazała zerżnąć ją na maksa ale mnie już przy stole nie było, mogłem się tylko przypatrywać ja niestety nie mogłem jej pomóc bo jego koledzy przetrzymywali mnie, i tak patrzyłem ok. 30 minut jak dwóch kolesi zajmuje się żonką, ale zamiast złości musze przyznać nieźle mnie to podjarało, gdy typ już skończył posuwać moją żonę jego kumple puścili mnie, chciałem ją przytulić ale ona powiedziałaś króciutko:” teraz ty mnie przeleć”, byłem tak napalony że nie mogłem jej odmówić, wsunąłem się w nią. Ale zauważyłem że jak kolega zajmował się dalej jej pirsiami a ja ją posuwałem, podszedł znowu tamten koleś myślałem że znów mnie odepchnie ale kazał nie przestawać powiedział że on zajmie się nóżkami mojej żony, ale nie sam . Zawołał swoją dziewczynę. Widziałem jak całują a nawet liżą ci szpilki przechodząc na stopy i poprzez łydki, dziewczyna wkładała sobie szpileczkę w usta i wykonywała ruchy jakby robiła komuś loda i tak 4 osoby zajmowały się moim skarbem. Żona była cała rozpalona, ta orgia trwała jeszcze 2 godziny, jeszcze kazała się wziąć od tyłu, aż w końcu powiedziała żebym spuścił jej się na piersi i na twarz, położyła się więc cała na stole a ja stanąłem nad nią i energicznymi ruchami poruszałem członkiem, kolega który cały czas do tej pory zajmował się jej piersiami zaczął całować jej muszelkę a dwie pozostałe osoby dalej pieściły nóżki widziałem że sprawia im to ogromną przyjemność bo co raz sami pieścili się nawzajem. W tym momencie nie wytrzymałem strugi spermy popłynęły po jej piersiach i ustach, zaczęła sobie rozsmarowywać ją po całym ciele, było jej mnóstwo chwyciła za mojego „przyjaciela” i zaczęłaś go wylizywać tak że jeszcze 3 razy się na nią spuszczałem. gdy emocje opadły zauważyliśmy że osoby które zajmowały się nóżkami sami teraz zabawiają się ze sobą, postanowiliśmy do nich dołączyć i tak ja zająłem się jego koleżanką a typ drugi raz posuwał żonę .Rrzneliśmy się tak całą noc, na koniec jak już wszyscy byli zmęczeni żona postanowiła położyć się na stole i zabawić się sama ze sobą masowała sobie muszelkę jedną ręką a drugą pieściłaś cycuszki, w ten sposób przeżyła jeszcze 2 orgazmy, chciała jeszcze więcej seksu ale my w tym czasie zaspakajaliśmy dziewczynę tego typa bo była zazdrosna o orgię jaką miała żona i tak ja posuwałem ją od tyłu, swojemu chłopakowi robiła laskę, a mój kolega oczywiście zajmował się jej piersiami, żona nie była zadowolona że nikt nie chcę ją przelecieć, nagle zauważyła jak w samym kącie siedzi jakiś szczyl który nie miał nawet 18 lat, kazała mu podejść, powiedział że jest nie śmiały i że nigdy nie robił tego z dziewczyną, popatrzyła na mnie w celu akceptacji pomysłu jakim było wprowadzenie go w świat rozkoszy, powiedziała więc żeby na początku zaczął ssać jej sutki zaczął delikatnie jak na nowicjusza wypada, żona poczuła że po raz kolejny zalewa ją fala rozkoszy bo do tej pory wszyscy tylko robili to energicznie i szybko i posuwali ją jak dziwkę, a tu taka odmiana, rozpięła mu spodnie i naszym oczom ukazał się ogromny członek, na początku żona się bała ale pomyślała sobie że może być fajnie, wzięła go do ręki i zaczęła masować, widać że typ był podjarany do granic wytrzymałości, wystarczyło kilka ruchów aby trysnął jej w twarz, wylały się na nią chyba litry spermy, typ był w 7 niebie, ale coś za coś. Położyła się na stole i rozłożyła więc szeroko nogi i kazała mu języczkiem najpierw wylizać szpileczki aż będą błyszczeć, zrobił to perfekcyjnie w nagrodę mógł popieścić jej cipkę, zabrał się do tego delikatnie ale już po paru minutach lizał ją tak zachłannie że żona dostała ogromnego orgazmu. W tego niepozornego chłopaka nagle coś wstąpiło, nie czekał już na kolejne instrukcję od żony ale, przytrzymał jej ręce i energicznym ruchem wszedł w nią, pieprzył ją jak dziki, żona nie mogła się wyrwać(myślę że nawet nie chciała tego), posuwał ją tak godzinę. Chciała aby spuścił się jej na piersi ale on kazał się jej zamknąć i nic sobie z tego nie robiąc spuścił się jej do cipy a na konie kazał wylizać jej kutasa co do ostatniej kropli spermy. Tak oto wprowadziła chłopca w świat dorosłych, gdy się wam tak przypatrywałem , ostro pobudziłem się i poczułem jak siły we mnie wstępują i na sam koniec nocy tylko we dwoje się kochaliśmy i tak minął piękny wieczór gdy wyszliśmy wszyscy z baru słyszałem od każdego jedno; szanuj taką sztukę bo jest rewelacyjna i to nie tylko w sprawie charakteru.....wiecie o czy mówię.
Dodał: Laka, 2007.12.29
czytano: 11181 razy

Oceń to opowiadanie:
Redakcja erotyczne-opowiadania.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

*nick:
e-mail:
*wynik:
wpisz wynik działania cztery dodać siedem
to zabezpieczenie przed robotami spamujacymi
*treść:
 
KOMENTARZE:
palec 2015.07.26
Uwielbiam takie rzeczy jak to
[c] Copyright 2005 Erotyczne-Opowiadania.pl // Wszelkie prawa zastrzeżone . Strona przeznaczona jest dla osób +18 Top