opowiadania erotyczne
opowiadania erotyczne
Home * Wykup abonament * Skontaktuj się *
opowiadania erotyczne, fantazje erotyczne erotyczne opowiadania, fantazje erotyczne
osób online: 1
1908 opowiadań w serwisie
OPOWIADANIA EROTYCZNE - najwyżej oceniane / najnowsze / najrzadziej oceniane | Dodaj opowiadanie
.
opowiadania erotyczne, fantazje erotyczne

4000 zniżek do restauracji, pizzerii i barów

Bezpłatna aplikacja mobilna grupująca zniżki, promocje, kupony rabatowe, oferty lunchowe i happy hours dostępne w lokalach gastronomicznych, restauracjach, pubach i kawiarniach na terenie całej Polski.

http://bistroclub.pl
 Szkoła jednak uczy
Witam. Chciałbym opisać pewną przygodę, która przydarzyła mi się kilka lat temu. Na wstępie mówię, że żadna część tego opowiadania nie jest zmyślona, pisze to tak późno ponieważ 1 raz tu trafiłem.

Miałem 16 lat, zbliżały się wakacje. Wszyscy znajomi urwali się z lekcji, oceny były prawie wystawione. Ja jednak musiałem zostać, bo byłem zagrożony z biologii. Sęk w tym, że nasza nauczycielka bioli była bardzo seksowną, młodą panią z średniej wielkości piersiami. Zawsze poruszała się z takim wdziękiem i gracją. Nie zliczę przerw, na których kumple opowiadali jak to by ją " wyruchali ". W klasie byłem sam, czekając na nauczycielkę ponad 10 minut. W końcu weszła, i bez słowa podała mi kartkę do wypełnienia. Zacząłem pisać test, w pełnym skupieniu. Siedziałem tuż przed jej biurkiem, więc położyłem sobie na kolana ściągę. Po jakimś czasie wstała, widocznie zauważyła że próbuję ściągać. Siadła obok w ławce, i patrząc na mnie zjechała ręką na dół. Nie ukrywając, poczerwieniałem, jednak nie było powodu. Zabrała ściągę oraz kartkę, na której pisałem. Wstałem, i z opuszczoną głową zacząłem wychodzić z klasy, zawołała, abym zaczekał. Poczułem się dziwnie, i zauważyłem że mój penis zaczął się unosić, a jako, że miałem dresy, było to dość widoczne. Niechętnie się do niej odwróciłem, a ona uśmiechając się, podeszła do mnie i pocałowała. Zwykle nie całowałem się z dziewczynami w ten sposób, więc to było dla mnie podwójnie podniecające. Po chwili, ona uklękła, ściągnęła mi spodnie i powiedziała " Chyba zdasz ten test ". Z jednej strony byłem podniecony, z drugiej wystraszony, bo nie zamknęła drzwi, ani nawet nie miałem prezerwatyw. Do tej pory kochałem się tylko raz, z bliską koleżanką. Magda, bo tak miała na imię nauczycielka biologii, wzięła do ust mojego penisa i zaczęła go ssać. Robiła to tak powoli i zmysłowo, że bardzo szybko wypełniało mnie podniecenie, myślałem że zaraz wybuchnę. Jednak w porę przestała, a ja bez zahamowania dobrałem się do jej piersi. Zerwałem z niej koszulę, po czym zacząłem ściskać jej piersi i ssać sutki. Stękała, widać, że jej się podobało. Po kilku chwilach takiej zabawy, byliśmy już całkiem rozebrani i zabawialiśmy się na 69. Lizałem jej mokrą cipkę, w czasie gdy ona bawiła się moimi jądrami. Wstając, wziąłem ją na ławce, stopniowo przyspieszając. Była niesamowicie ciasna, co sprawiało że jeszcze bardziej się podniecałem. Nie zabezpieczyliśmy się, a ja nie byłem jeszcze super doświadczony. Ale wtedy nie zwracałem na to uwagi, pieprzyłem ją. Słyszałem, jak klaskałem udami o jej pupcię. Ogolona cipka była cała w jej sokach. Wyciągnąłem go z niej, i zacząłem je zlizywać, zabawiając ją przy tym ręką. Kochaliśmy się w różnych pozycjach. Kiedy pieprzyłem ją od tyłu, z całej siły zacząłem w nią wchodzić. Z ogromu podniecenia, nie zauważyłem nawet jak spuściłem się w nią. Klękła przede mną, i zaczęła robić mi loda, podczas gdy sperma kapała z jej, jeszcze podnieconej cipki. Nie była zaspokojona, zamknęła więc drzwi, i wyszeptała, " to jeszcze nie koniec " przystawiając mi swoje piersi to twarzy. Mój penis znowu zaczął wstawać, byłem jak w raju. Nie wiedziałem tylko, jakie to może przynieść konsekwencje.....

No a z biologii ? Tak... Zdałem, zwłaszcza że test był o rozmnażaniu.
Dodał: Pilny, 2010.11.13
czytano: 1938 razy

Oceń to opowiadanie:
Redakcja erotyczne-opowiadania.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

*nick:
e-mail:
*wynik:
wpisz wynik działania cztery dodać siedem
to zabezpieczenie przed robotami spamujacymi
*treść:
 
KOMENTARZE:
[c] Copyright 2005 Erotyczne-Opowiadania.pl // Wszelkie prawa zastrzeżone . Strona przeznaczona jest dla osób +18 Top