opowiadania erotyczne
opowiadania erotyczne
Home * Wykup abonament * Skontaktuj się *
opowiadania erotyczne, fantazje erotyczne erotyczne opowiadania, fantazje erotyczne
osób online: 1
1908 opowiadań w serwisie
OPOWIADANIA EROTYCZNE - najwyżej oceniane / najnowsze / najrzadziej oceniane | Dodaj opowiadanie
.
opowiadania erotyczne, fantazje erotyczne

4000 zniżek do restauracji, pizzerii i barów

Bezpłatna aplikacja mobilna grupująca zniżki, promocje, kupony rabatowe, oferty lunchowe i happy hours dostępne w lokalach gastronomicznych, restauracjach, pubach i kawiarniach na terenie całej Polski.

http://bistroclub.pl
 Nie igraj z chłopakami
Klaudia była bardzo piękną i wredną dziewczyną. Lubiła wykorzystywać chłopców i porzucać jak stare, niemodne rękawiczki. Pewnego dnia po szkole (chodziła do liceum) spotkała się ze swoją nową zdobyczą, Darkiem. Podjechał pod nią czerwonym mercedesem i kupił jej piękne róże. Dziewczyna postanowiła się nim troszeczkę zabawić. Kazała Darkowi sprawdzić, czy ma jutro jakieś zastępstwa. Chłopak poszedł, a ona tymczasem wsiadła do jego samochodu i odjechała parę przecznic dalej. Parę godzin póżniej chłopak znalazł swojego mercedesa w ślepym zaułku z obitym zderzakiem i wyskrobanym na masce napisem: " Jestem uczulona na róże, frajerze ". Klaudia w domu zwijała się ze śmiechu, chciałaby widzieć minę Darka. Następnego dnia w szkole znalazła w swojej szawce dizwny list od cichego wielbiciela. Ów dziwny chłopiec miał spotkać się z nią na tyłach szkoły o północy.
- Jakie to romantyczne - pomyślała Klaudia i już zastanawiała, co na siebie włożyć. Zdecydowała się na wyzywającą niebieską bluzkę w serek i sztruksową mini spódniczkę, ulubioną Darka. Podekscytowana, ruszyła do szkoły na spotkanie ze swoim anonimowym wielbicielem. Jednak na miejscu nie zauważyła nikogo. Gdy zbliżyła się do wyjścia awaryjnego, poczuła przeszywający ją ból. Ktoś uderzył ją butelką, widziała jeszce kawałki szkła leżące na podłodze zanim upadła. Obudziła się w szkolnej łazience dla dziewcząt. Z jej głowy ciekła krew, spłynęła powoli na czoło i na policzki. Klaudia próbowała się poruszyć, ale po chwili zorientowała się, że jest przykuta do kaloryfera obiema rękami. Spostrzegła też, że nie ma na sobie ani spódniczki, a ni bluzki. Prawdę mówiąć była całkiem naga i bezbronna. Próbowała krzyczeć i wołać o pomoc, ale w ustach miała jakąś brudną szmatę z łazienki. Nagle zobaczyła pięć dziwnych postaci zbliżających się do niej. Po chwili ujrzała pięć swoich byłych chłopaków, których tak brutalnie porzuciła. Wśród nich był tam także Darek. Wszyscy patrzyli na nią z satysfakcjąi z pogardą. Przerażona dziewczyna nie wiedziała, co zrobić. Pierwszy odezwał się Darek.
- Nadal masz uczulenie na róże? Zaraz to sprawdzimy. - po czym wyjął kwiat i zbliżył się do Klaudii, która była bezsilna. Dwoje pozostałych chłopców rozstawiło jej brutalnie nogi. Darek w tym momencie rozszerzył jej wargi sromowe i wepchnął kolczastą różę głęboko wprost do jej zaróżowionej cipki. Dziewczyna zerwała się z bółu, ale nie mogła nic zrobić. Łzy pojawiły się w jej oczach, kiedy ostre kolce raniły jej pochwę. Darek zaśmiał się złowieszczo i wepchnął kwiat jeszcze głębiej i głębiej, ąż Klaudia wiła się z bólu na podłodze. Następnie wyszarpnął rożę z jej krwawiącej cipki i odłożył na bok.
- Teraz się zabawimy, kochanie. - oznajmił, a reszta dotąd obserwujących tylko chłopców, zbliżyła się do niej. Następnie wszyscy zaczęli ją równo rżnąć. Dwóch z nich wsadziło swoje fiuty do jej gardła i jednocześnie się tam spuściło. Darek wsadził jej w cipkę swoją fujarę, jednocześnie obiema rękami miętosząc jej pośladki. Ostatni natomiast wsadził fiuta między jej piersi, po czm zaczął gryżć jej sutki. Trwało to prawie całą noc. Rano Klaudię znalazła sprzątaczka, która przychodziła zawsze wcześniej do szkoły, aby posprzątać w ubikacjach. Dziewczyna obudziła się cała obolała. Było jej niedobrze i szybko wróciła do domu.
Kiedy brała prysznic, aby "zmyć"z siebie upokorzenie i zniewagę, zauważyła coś dziwnego. Na obu pośladkach miała wyryte inicjały swoich byłych chłopaków...

Pamietajcie dziewczyny, nie warto igrać z uczuciami chłopców, bo możecie właśnie tak skończyć.
Dodał: Pelagia HIszpanska, 2006.06.28
czytano: 16557 razy

Oceń to opowiadanie:
Redakcja erotyczne-opowiadania.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

*nick:
e-mail:
*wynik:
wpisz wynik działania cztery dodać siedem
to zabezpieczenie przed robotami spamujacymi
*treść:
 
KOMENTARZE:
[c] Copyright 2005 Erotyczne-Opowiadania.pl // Wszelkie prawa zastrzeżone . Strona przeznaczona jest dla osób +18 Top