seks-kontakty.pl

UWAGA -Napisz opowiadanie i wyślij do nas na maila biuro@zens.pl 

zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

70 877 70 53 wew 124

Damski prysznic -Opowiadania Erotyczne

Wyślij sms o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Johnny miał 16 lat również był w siódmym niebie. Odkrył receptę na szkolny strych i właśnie teraz siedział powyżej umywalni w szatni dziewczyn. Skończył robienie dziurki do podglądania, kiedy grupa dziewczyn zaczęła trafiać do szatni po ćwiczeniach. Johnny siedział tu już ponad dwie godziny w niewłaściwej sytuacji w niniejszym chorym i zakurzonym miejscu. Rachel, najbardziej intensywna osoba w nauce, zaczynała brać prysznic blisko Johnny’ego. Jej młode, jędrne piersi błyszczały w ostatniej wodzie. Panna Reynolds, trenerka, brała prysznic obok Rachel .

 

Panna Reynolds miała jakieś 25 lat zaś stara lekka. Johnny nie mógłby uwierzyć w bliskie szczęście, szybko opuścił spodnie i załapałem się masturbować. Istniał w transie spoglądając na pannę Reynolds, na jej sprężyste, umięśnione ciało. Powodował go metoda w który wykonywały mięśnie w jej potężnych nogach, gdy ruszała się pod rozpylaczem wody. Johnny oparł się o podwieszany sufit, aby lepiej sprawdzić a wtedy stracił równowagę. Przewrócił się na panele sufitowe i niszcząc je wpadł do umywalni. Uderzył się w jednostkę i zapomniał przytomność.

Gdy otworzył oczy, stwierdził, że istnieje otoczony przez nagie dziewczyny. Cała jego odzież była odrzucona na brzeg, i on był nagi. Mokre dziewczyny klęczały na jego rękach oraz nogach. Stwierdził też, iż istniał związany swoją skarpetą. Nie mógł toczyć się również nie mógł zawołać o pomoc. Panna Reynolds stanęła pomiędzy jego rozciągniętymi nogami i uśmiechnęła się.

Ach, mały zboczeniec obudził się – powiedziała.

Ruszyła naprzód stawiając nogę na jego członku i żądając go do podłogi. Johnny wydał cichy ruch i ćwiczony wyrwać się, ale dziewczyny łączyły go szybko. Panna Reynolds zaśmiała się i rozwiązała nogę.

Widzicie dziewczęta – powiedziała. – Ten mały zboczeniec marzy o tym, żeby was pieprzyć, ale takim małym kogutem nie da razy zaspokoić kobiety.
Podniosła stopą jego obolałego członka i otworzyła pieścić jego znaczenia palcami u nóg.

Ale są również nowe rodzaje, by potrafiły się zabawić używając jego klejnoty – powiedziała szczerząc zęby do chłopca leżącego bezsilnie na mokrej podłodze.

Do Johnny’ego dotarło, iż stanowi w realnym kłopocie. Patrzył przerażonym wzrokiem na osoby dookoła szukając obok nich jakiejś pomocy, a każde uśmiechały się w zapalonym oczekiwaniu. Kilka z nich pieściło się nawzajem. Jedna z dziewczyn, Kristen, z jaką krótko chodził, uśmiechała się do niego zaś pieściła sama. Wolną ręką nadała mu całusa.

Całuję na pożegnanie twoje jaja – powiedziała i rozpoczęła chichotać.

Panna Reynolds przestała pieszczotliwie zmieniać jego wnętrza. Zatrzymała się o krok i podała je celnie. Chłopiec odpowiedział zduszonym przez skarpetę, piskliwym jękiem. Powtarzał się zwinąć, by zasłonić zranione klejnoty, ale dziewczyny miały go szybko. Zaczął jęczeć i płakać.
Panna Reynolds uniosła wysoko nogę i opróżniła ją wolno trafiając głęboko w jego mosznę. Obracała stopę i rozbijając jego jaja o podłogę. Przeniosła cały ekwipunek na tę nogę i realizowałam nią tańcząc na jego kochającej męskości. Przez mgiełkę bólu Johnny słyszał okrzyki i śmiechy dziewczyn. Był za zły i otępiały bólem, by walczyć. Osoba w skutku przestała, a przyjaciel był na końcu przytomności czując, jakby ktoś podbrzusze przypalał mu ogniem. Panna Reynolds schyliła się i zdobyła w rękę jego nabrzmiałe jądra.

– Więcej są całe – stwierdziła. – Rachel, on zaczął podglądanie od ciebie. Pozwolę, by ty zdecydowała o jego stanie.
Hmm – pomyślała Rachel. – Zawsze dziwiłam się jak zatem stanowi zgniatać facetowi jaja. Kilka razy kopałam chłopaków po jajach, ale zazwyczaj byli ubrani i działo się to znacznie mocno…

Spazm rozkoszy przebiegł po nagim ciele Rachel, gdy powstała na znaczeniach jęczącego z bólu Johnny’ego. Dziewczyny wokół zaczynały jęczeć w ekstazie pieszcząc się nawzajem. Rachel pozostała na poszczególnej nodze dociskając do podłogi klejnoty chłopaka. Podskakiwała lekko, by zwiększyć siłę nacisku. Za czwartym razem przechyliła stopę, by opadając zgnieść lewe jądro, natomiast w sekundę później prawe. Poczuła jak miażdży stopą jedno i następnie drugie jądro. Chłopiec wygiął się w kabłąk, krzyknął po raz ostatni, wywrócił oczy i zemdlał. Dziewczyna była silny orgazm czując pod palcami stóp płaską mosznę z wyjątkami pękniętych jąder.
Johnny ocknął się kilka godzin później za szkołą czując potworny ból miedzy nogami. Nie mógł się ruszyć.

Lepiej powiedz wszystkim, że posiadał wypadek wychodząc z drewna – powiedziała panna Reynolds. – Inaczej z uwagą dziewcząt zabiję cię.
Odeszła śmiejąc się, by zadzwonić po ambulans, zostawiając Johnny’ego wijącego się z smutku na trawniku.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x